ANTOINE PRODUKCIJA MUS UŽKARIAVO

ANTOINE PRODUKCIJA MUS UŽKARIAVO

Visa kompanijos produkcija gaminama Prancūzijoje, naudojant aukštos kokybės parfumus, kurie ir sukuria neišdildomus aromatus. Nors skalbikliai tikrai ryškių spalvų, juose daug paprastų ingredientų, kaip ir kvepaluose. Vyraujančios pagrindinės švarios natos, kurias papildo dar keli aromatai. Teisingai sakoma, kad visas žavesys slepiasi būtent paprastume.

Kodėl Antoine gaminiuose jaučiasi prabangūs aromatai? Už tai reikėtų dėkoti Antoine kompanijos kūrėjams, būtent už kvapus atsakingam Dominique – kompanijos „nosiai“, taigi, pasirinkdami bent vieną iš Antoine gaminių, gaunate ir aukštosios parfumerių klasės kvapą.

O dabar šiek tiek pakeliaukime po Antoine produkciją.

Antoine linija prasidėjo nuo skalbinių skalbiklio – mėlynos spalvos Classic. Tai buvo pirmasis skalbiklis, kuris išsiskyrė savo kvapu, primenančiu prabangius kvepalus. Po Classic rinkoje pasirodė Intense – sodrus, dažnai vyrišką aromatą primenantis skalbiklis, kuris išskirtos tamsios (kartais tamsiai violetinės, kartais beveik juodos) spalvos. Šio kvapo gaminį iškarto pamilo vyriškų, rytietiškų kvapų gerbėjai. Ir galiausiai – duoklė moteriškumui – rožinės spalvos Pour Elle, skalbiklis, kurio kvapas turtingas gėlių aromatu, persipynusiu su jau Antoine vizitine kortele tapusia medienos nata. Tik 2020 metai Antoine skalbiklių šeimą papildė naujas aromatas – gelsvos skaidrios spalvos Jasmin. Šiame aromate žaidžia gėlinės natos, o išskalbti rūbai kvepia intensyviai ir gaiviai.

Antoine rūpinasi savo klientais, todėl išklausę jų pageidavimus skalbimo priemonių gretas papildė visų keturių kvapų skalbinių minkštikliai. Visi minkštikliai yra baltos pieno spalvos, kaip ir skalbikliai pasižymi tiršta konsistencija, parodančia, kad priemonė yra koncentratas.

Kompanija siūlo dviejų dydžių skalbiklius stikliniuose buteliuose.

250 ml. talpa, - 10 skalbimų, ir 750 ml talpa  30 skalbimų. Minkštiklių dydis – 750 ml.

Eu de tualete – minimalistinė pakuotė slepia tikrą kvapų puokštę. Tualetinis vanduo atsirado jau po skalbiklių pasirodymo.  Čia pasirinkimas augo kas metus. Pirmuosius kvapus Classic, Pour Elle ir Intense papildė Santal, Musk, Cedre, Ambre o nesenai ir Jasmin bei Iris aromatai. Bandę šiuos tualetinius vandenis sako, kad jų kokybė puiki, aromatas pasklinda, išlieka pakankamai ilgai. Visų šių kvapų kompanija siūlo ir dušo žele bei skystus rankų muilus.

ANTOINE KOMPANIJOS PRODUKCIJĄ RASITE ČIA:http://www.dressline.lt/132-antoine-kompanijos-produkcija

Atsakyti

Visi laukai privalomi

Vardas:
El. paštas: (Neviešinamas)
Komentaras:

Blogo kategorijos

Naujausi komentarai

Populiariausi Straipsniai

Naujausi straipsniai

Blogo paieška

Įrašų etiketės

Blogo archyvas