Gudri moteris perka tyliai

Gudri moteris perka tyliai

Viena mano draugė visai neseniai rimtai apsibarė su vyru. Priežastis, kodėl šis supyko – sulaužytas žmonos pažas nieko šį mėnesį nepirkti (neišlaidauk, kiek tavęs prašiau). O kaip jis suprato apie naujus daikčiukus, tikriausiai klaustumėte iškart, nes visos protingos moterys (kaip ir mano draugė) žino, kaip be didelių žvalgybinių niuansų nuslėpti pirkinius nuo šeimos maitintojo. Paprasčiausiai atsitiktinumo dėka, vyras grįžo iš darbo šiek tiek anksčiau nei planavo, o mano draugė (nieko blogo nesitikėdama)tuo tarpu ir įžengė į namus, drąsiai mojuodama maloniai šiugždančiais pirkinių maišeliais, iš kurių kyšojo tikrai ne morkų lapai. Atomazga aiški, - bla bla bla, daug riksmų, priekaištų ir iššluotas, cituoju: „eiliniams ššš ištaškytas“ (pagal draugės vyrą) šeimos biudžetas. Ir ko gi iš šios istorijos galima pasimokyti? Paprasta ir akivaizdu, tiesa viena – pirkti parduotuvėse nesaugu ne tik Jūsų piniginėms, bet ir nervų ląstelėms, nekalbant apie šeimos vyrus ištinkančią finansinę krizę. Taigi, keli internetinių parduotuvių privalumai, apie kuriuos turi žinoti save gerbianti moteris:

• Nori sutaupyti? Pirk internetu, ir ne tik dėl geros kainos, bet ir todėl, kad prieš pirkinio apmokėjimą galėsi dar ne kartą visą apsvarstyti (na ar tikrai reikia, bet gi tikrai), ir neprisirinksi penkių nukainuotų megztinių, šešių kelnaičių ar baltų kojinių pakuotės (nes po 5 eurus, va kur kaina)

• Taip, prekės tu nepaliesti, nepačiupinėsi ir nepauostysi. Bet. Užtai tikrai atidžiai perkaitysi gamintojo pateiktą sudėtį ir žinosi, kad su zomšiniai batais geriau per druska pabarstytą sniegą neklampoti. O jei svarstai, kad pristatymo kaina nėra pigi, pagalvok pati, kiek išleidi kurui ar viešajam transportui. Na galų gale, paskambink draugei ir pirkite kartu, pasidalinsite išlaidas.

• Abejojate dėl dydžio spalvos ar kitų prekės parametrų? Nebijokite konsultuotis su svetainės administratoriumi. Ir tikrai ne gėda, ai nenoriu, kam čia trukdyti ir pan. Kiekvieno pardavėjo siekis – patenkintas klientas, kuris sugrįš ir vėl (pardavimai, mielosios, ir jų strategijos), todėl tikrai sulauksite malonesnio aptarnavimo nei iš 12 valandų atstovėjusios parduotuvės konsultantės, kuri dar Jus nužvelgs kaip potencialią vagišę (nes taip valdžios prisakyta).

• Ir paskutinis (aišku, jų galima rasti dar ne vieną) privalumas – grįžus mylimajam užsakymo pildymo momentu visuomet galite saugiai išjungti savo paskyrą ir užversti kompiuterio ekraną bei pasakyti, kad kaip tik apmokėjote komunalinius mokesčius (pareiginga žmona, nieko nepridursi).

Summa summarum – protinga moteris turi tik vieną suknelę ir vienerius batelius, o atrodo vis naujai tik dėl aksesuarų – garantuoju, vyrams tokio pasakymo užteks, ir gal netgi paskatins papildyti keliasdešimčia eurų žmonos banko sąskaitą. :) Gero shoppingo!

- Eglė-

Atsakyti

Visi laukai privalomi

Vardas:
El. paštas: (Neviešinamas)
Komentaras:

Blogo kategorijos

Naujausi komentarai

Populiariausi Straipsniai

Naujausi straipsniai

Blogo paieška

Įrašų etiketės

Blogo archyvas