Kaip žiema be kepurės?

Kaip žiema be kepurės?

Atvėsę orai kandžioja ausis. Pats laikas įsigyti kepurę. Kokia kepurė madinga šį sezoną ir kaip išsirinkti tikrai kokybišką galvos apdangalą?

Siūlome rinktis dviejų sluoksnių kepures, kurios turi viduje papildomos medžiagos pamušalą. Tuomet bus tikrai ramu, kad kepurė apsaugos nuo šalčio. Jos  gi tokia ir yra paskirtis. Verta atkreipti dėmesį į medžiagos sudėtį. Puiku, jei joje rasite vilnos. Tačiau šiandiena ir sintetinis pluoštas puikiai apsaugo nuo šalčio.

Šį 2019/2020-ųjų rudens/žiemos sezoną ypač madingos pynės, kurios primena močiutės mezgimą, tokio stiliaus kepurės, kurias puošia storas mezgimas ypač stilingos. Privalumas ir tas, kad jos tikrai labai šiltos.

Skrybėlės – labai labai geras sprendimas. Taip, jos nėra skirtos šilumai palaikyti, bet grožis... Mes gi dėl grožio galime daug.

Spalvų gama ypač įvairi – madinga haki, šlapio asfalto spalva, sodrios rožinės spalvos. Norintiems nuosaikumo tiks švelni rusva. Juodos kepurės nebėra topas. Tai kaip ir suprantama, nes ruduo ir taip atneša daug niūrių spalvų.

Bumbulai, kailiukas, kaspinėliai. Kiekvienas renkasi, kas jam patinka, tačiau pastebėtina, kad puošyba pereina labiau prie spindinčių akmenėlių, perlo imitacijos karoliukų ar prisiuvamų detalių. Kailinės aplikacijos jau praranda savo aktualumą.

Kepurės derinimas su šaliu/šaliku/mova. Tikri nėra būtina rinktis vienodų spalvų abejus aksesuarus.  Netgi raštai gali skirtis, ir tai bus labai stilinga. Super derinys – priešingos, netgi tarpusavyje visiškai kontrastuojančios spalvos. Tos, kurios nėra linkusios eksperimentuoti, gali rinktis tamsesnio tono kepurę ir šviesesnį šaliką. Ypač  šiuo metu stilinga nešioti movas arba derinti ilgą, bent kelis kartus užmetamą šaliką.

Ir svarbiausia – kiekvienas esame be galo individualus. Drabužis skirtas tam, kad pasijaustume gražiai, patogiai. Mados ateina ir praeina.

                                                                     -Su šiltu apkabinimu - Eglė

Atsakyti

Visi laukai privalomi

Vardas:
El. paštas: (Neviešinamas)
Komentaras:

Blogo kategorijos

Naujausi komentarai

Populiariausi Straipsniai

Naujausi straipsniai

Blogo paieška

Įrašų etiketės

Blogo archyvas