LIEKNINANTIS APATINIS TRIKOTAŽAS - AR MAN JO REIKIA?

LIEKNINANTIS APATINIS TRIKOTAŽAS - AR MAN JO REIKIA?

Apatinis liekninantis trikotažas – kam jis, ar jis išvis reikalingas, naudingas? Nemaža dalis moterų jį dievina, kita dalis - visiškai nevertina ir nemato naudos.  Klausėme savo klienčių, draugių ir pažįstamų, ar jos dėvi koreguojantį linijas apatinį trikotažą, kokie būtų už ir prieš?  Apžvelgiant visą galimybę nuomonių, galime išskirti dvi nuomones bei situacijas. Liekninančius, kūno linijas koreguojančius apatinius nenešioja tos, kurios yra patenkintos savo kūno linijomis, arba gali nesunkiai, be didesnių pastangų jas pakoreguoti sporto, mitybos dėka. Sakot, ar gi tokių moterų būna? Būna, bet tikrai jų nedaug. Moterys jau tokios yra, - savikritiškos, neretai problemas matančios gal ten kur jų ir nėra, todėl kiekvienas naujas kilogramas verčia sunerimti. Akivaizdu, kad liekninatis apatinis trikotažas pastaruoju metu tikrai išpopuliarėjo, todėl poreikis apie jį pakalbėti yra. Taigi ir aptariam, koks jis yra, kam skirtas, ar tikrai gali pagelbėti, bei kaip išsirinkti geriausius variantus.

Apatinis liekninantis trikotažas, apie kurį kalbame, nėra priemonė realiai sulieknėti, taigi, tenka tik atsidusti, kad papildomą svorį teks mesti sporto klube. Jis skirtas paslėpti šį bei tą, o tiksliau, esantį odos perteklių ir suteikti kūnui norimas formas. Ar jis veiksmingas? Taip, pasirinkus reikiamus rūbus, galima vizualiai išspręsti ne vieną opią problemą, pamažinti apimtį vienu dydžiu. Apatinį liekninantį trikotažą sudaro: kelnaitės, liemenėlės, korsetai liekninančios suknelės, glaustinukės (vadinamieji bodžiai). Pats populiariausias variantas – korsetas, kuris padeda suformuoti liemenį, o tuo pačiu pakelia ir krūtinę. Jeigu renkatės korsetą, tikslinga atkreipti dėmesį į jo aukštį, pasirinkti ilgesnį į apačią variantą, nereikės papildomai įsigyti koreguojančių kelnaičių. Formuojantis taliją korsetas tiks tuomet, kada reikia įsispausti į aptemptą suknelę, jį renkasi ir tos, kurios šiaip niekada garsiai nesiskundžia svoriu. Jeigu planuojate dėvėti korsetą, tikslinga pasirinkti ir krūtinę pakeliančią liemenėlę. Nušausite du zuikius vienu šūviu. Optiškai atrodysite lieknesnė, nes tokį vaizdą suteiks ir pakelta krūtinė.

Koreguojančias kelnaites galite dėvėti ir po aptemtais džinsais. Jų būna labai įvairių. Viena pastaba, ir ne tik renkantis kelnaites, visuomet perkant formuojančius apatinius rinkitės savo nešiojamą dydį, nesvarstykite apie dydžiu didesnį ar mažesnį variantą. Mažesnio dydžio rūbas spaus, paliks nemalonius rėžius ant odos, matysis siūlės, o didesnis, žinoma, neatliks savo pagrindinės funkcijos, neaptemps ir nekoreguos taip, kaip norite. Grįžtant prie kelnaičių, jų yra labai įvairių, šortukų tipo, norinčioms glotnesnių šlaunų, su aukštesniu liemeniu, jos puikiai prispaudžia pilvą, skirtų užpakalio pakėlimui (tokios būna standartinių kelnaičių modelio). Nebijokite rinktis kelnaičių su nėrinukais, ir liekninantis trikotažas turi būti gražus ir patrauklus.

Liekinančios suknelės aptempia visą figūrą ir yra protingas pasirinkimas, jeigu planuojate rengtis prie kūno prigludusią suknutę. Beveik visi apatiniai koreguojantys rūbai yra su silikonine gumele, kuri neleidžia jiems nuslysti, prieš renkantis, atkreipkite į tai dėmesį.  Koreguojančios suknelės turi ir petnešėles, kurias poreikiui esant galima nusegti. Liekanančios glaustinukės – mažiausiai formas koreguojantis rūbas, tačiau jos gerai apsitempia ir sukuria lieknumo įspūdį.

Spalvos – nuo kūno ir gausybės jos atspalvių variacijų, ir, žinoma, juoda, balta. Šios trijų spalvų kombinacijos įprastos liekninančių apatinių asortimente, rečiau pasitaiko raudona, mėlyna bei kitos intensyvesnės spalvos.

Gamintojai – jų įvairovė beribė. Sudėtinga būtų išvardinti bent dešimt populiariausių, todėl remsimės savo patirtimis bei klienčių išsakytomis mintimis ir pastebėjimais.  Eldar – vokiečių gamintojai, kurie specializuojasi ne tik liekninančių apatinių gamyboje, bet ir seksualių moteriškų rūbų kūrime. Šio gamintojo liekninačios kelnaitės yra tikras topas, - patogios, kokybiškos, ir visai patrauklia kaina. Eldar išlaiko klasikinį apatinių rūbų stilių, todėl jų kuriami rūbai šiek tiek primena viduramžių damų aprangą, gamintojas pabrėžia, kad apatiniai turėtų ir likti apatiniais, ypač liekninatys.  Julimex lingerie – suomių gamintojai daug dėmesio skiriantys apatinių koreguojančių rūbų dizainui. Julimex produkcija labai stilinga, apgalvotos net menkiausios detalės. Jei gaminys puoštas nėriniu, - būkite rami, tai kokybiškas, neirsiantis, nesiraitantis gražus priedas, kuris nesukels nepatogumų.  Mitex – vokiečiai gamintojai dirbantys formuojančių apatinių rūbų srityje nuo 1972 –ųjų. Gamintojas teikia kokybišką apatinį trikotažą, atidžiai parenka pagalbines detales, tokias kaip užsegimai, kabliukai, prilaikančios juostelės. Mitex siekia, kad moteris nešiojanti jų produkciją, nepajustų diskomforto ir neturėtų nemalonių patirčių. Plie – brazilų kompanija, kurianti elegantiškus, nenuobodžius apatinius rūbus, siekianti, kad moteris jaustųsi tikra diva. Plie rūpinasi gaminių kokybe ir vertina kiekvieną moterį, kuri pasirenka jų produkciją. Wolbar – UK kompanija rinkoje esanti nuo 2004-ųjų. Šios firmos produkcija kokybiška ir mėgstama visoje Europoje.

Tikimės, kad  dressline.lt rasite Jums tinkamus koreguojančius apatinius rūbus, o jų išsirinkimas bus nesudėtingas ir malonus. Kilus klausimams, visuomet mielai į juos atsakysime online pokalbio metu, arba el. paštu info@dressline.lt

-Eglė-

Atsakyti

Visi laukai privalomi

Vardas:
El. paštas: (Neviešinamas)
Komentaras:

Blogo kategorijos

Naujausi komentarai

Populiariausi Straipsniai

Naujausi straipsniai

Blogo paieška

Įrašų etiketės

Blogo archyvas