LIEMENĖLĖ MAITINIMUI, KOKIĄ RINKTIS?

LIEMENĖLĖ MAITINIMUI, KOKIĄ RINKTIS?

Kūdikio maitinimas be galo svarbus kiekvienai mamai. Kad jis būtų sklandus, svarbi ne tik mityba, mamos savijauta, bet ir patogi liemenėlė, kuri pritaikyta maitinimui. Tikriausiai nereta mama, besilaukdama kūdikio, liemenėlės, skirtos maitinimui pirkimą nukelia tam laikotarpiui, kada jau ant rankų sūpuos mažylį. Taip daroma ir todėl, kad moterys baiminasi, kad krūtys po gimdymo sumažės. Gydytojai teigia, kad liemenėles, skirtas maitinimui galima įsigyti jau paskutiniais nėštumo mėnesiais, jos turėtų tikti ir vėliau, jau pradėjus kūdikio maitinimą.

Maitinančios mamos krūtys žymiai jautresnės, todėl rekomenduojama įsigyti bent kelias liemenėles su papildomu sluoksniu – „pakietintas“, jos gražiai atrodys ir po aptemptais rūbais. Liemenėlės, skirtos maitinimui, patogiai atsisega viršuje, šiandiena gamintojai skiria daug dėmesio patogiam atsegimui, kad mamos galėtų beveik nepastebimai pamaitinti kūdikį.

Mūsų rekomendacijos: dressline.lt turime nemažą gamintojų skaičių, kurie rūpinasi ir maitinančių mamų patogumu. Rekomenduojame Lupo Line gamintojus, kurie turi didžiausią asortimentą liemenėlių, skirtų maitinimui. Lupo line siūlo daug įvairių modelių, tiek pakietintų liemenėlių, į kurias galima įdėti pieno sugertukus, tiek plonų, sportinio stiliaus liemenėlių. Norinčioms puošnesnių – apžiūrėkite Gorsenia Lingerie modelius. Šis gamintojas vertina estetiką ir patrauklumą. Tos, kurios žavisi sportinio tipo liemenėlėmis, jas išsirinks iš Mitex asortimento.

Atsakyti

Visi laukai privalomi

Vardas:
El. paštas: (Neviešinamas)
Komentaras:

Blogo kategorijos

Naujausi komentarai

Populiariausi Straipsniai

Naujausi straipsniai

Blogo paieška

Įrašų etiketės

Blogo archyvas