PLAUKAI NEBLIZGA? TUOJAU VISKĄ PAKEISIME!

PLAUKAI NEBLIZGA? TUOJAU VISKĄ PAKEISIME!

Na ir kuri moteris nesvajoja apie gražius išpuoselėtus plaukus? Bet va likimas taip žaismingai tau teškia prigludusius, sausais galiukais, nepasiduodančius formavimui ir šaltuoju metu besielektrinančius. Super derinys, tiesa? Skubame į pagalbą su nerealiomis italų gamintojo Dikson ampulėmis. Ristrutturante ampulės – skirtos giliai pažeisto plauko atstatymui. Kodėl jas taip giriame? Atkurianti - regeneruojanti formulė chemiškai paveiktiems plaukams.  Efektyviai ir greitai atstato plauką. Veikia pažeistuose plauko sluoksniuose. Plaukai tampa lengvai iššukuojami, purūs ir sveikai blizga, tampa gyvybingesni. Tuščiaviduriai plaukai yra užpildomi. Plaukas saugomas nuo lūžinėjimo, galiukų skilinėjimo.

Iš mūsų patirties – ampulės puikiai tinka prieš vakarėlį – plaukų stilistės ieškoti jau tikrai nereikės. Galėsite paprastai ir lengvai formuoti norimą šukuoseną.

Pagrindinės veikliosios medžiagos: Keratinas ir kolagenas.

Keratinas - pagrindinė ampulės sudedamoji dalis yra keratinas. Atstato plauką nuo šerdies iki paviršiaus, užpildo pažeistas plauko vietas, sutvirtina plauką.

Kolagenas - užpildo plauko pažeidimus ir atstato drėgmės balansą. Kolagenas kovoja su laisvaisiais radikalais atitolindamas neigiamus laiko padarinius.

Naudojimas –

1) Suskirstykite išplautus plaukus sruogomis.

2) Kelis lašus ampulės turinio užlašinkite ant sruogos ir švelniai įmasažuokite, kad suputotų. Tą pačią procedūrą kartokite su visomis sruogomis (turi užtekti 1 - 2 ampulių).

3) Palikite veikti 15 minučių ir tuomet gerai išskalaukite plaukus.

Toliau formuokite kaip įprasta. Norint ilgalaikio efekto, patariama naudoti ampules 6 savaites, 1 - 2 kartus per savaitę.

Šias ampules rasite mūsų el. parduotuvėje PREKĖS VIETOJE – KOSMETIKA kategorijoje, bei  paspaudę nuorodą: http://bit.ly/36kh5Lq

Atsakyti

Visi laukai privalomi

Vardas:
El. paštas: (Neviešinamas)
Komentaras:

Blogo kategorijos

Naujausi komentarai

Populiariausi Straipsniai

Naujausi straipsniai

Blogo paieška

Įrašų etiketės

Blogo archyvas