TIKRAS PRANCŪZAS RŪBŲ LENTYNOJE

TIKRAS PRANCŪZAS RŪBŲ LENTYNOJE

Laužome tradicijas! Kvapai, kurie mus supa, tampa ta žinute, kurią perduodame aplinkai. Esame jau įpratę prie būtinybės kiekvieną dieną naudoti mylimiausius kvepalus. Tačiau, dienos eigoje jų dažnai nei patys nebejaučiame, nei aplinkiniai. Alternatyva? Yra! Gudrieji prancūzai, kvapų tėvynėje sukūrė unikalius produktus,  kurie pagaliau atkeliavo ir į Lietuvą. Antoine – prekinis ženklas pristatantis rūbų skalbiklius (koncentratus) su tikrais prancūziškais kvepalais? Skamba kaip eilinis marketingo triukas? Imsime ir paprieštarausime, kvapas, kuris išlieka audiniuose, išskirtinis ir visiškai neprimenantis standartinių sintetinių skalbiklių kvapų. Tikrai ne vienas būsite Antoine sutikę mažuose butikėliuose ar apie juos skaitę internete. Galime patvirtinti ir tai, kad tie, kurie vieną kartą išbandė Antoine skalbiklį, jį pamėgo ir nebeatsižadėjo.

Mes pristatome tris unikalius kvapus. Intense – vyriškas kvapas, išsiskiriantis savo intensyvumu, ką jau atspindi ir pats pavadinimas. Sodri spalva, nuo tamsiai juodos iki violetinės byloja apie  stiprų, „tvirtą“ kvapą, praturtintą pačiuliu, gintaru, oda. Šis kvapas tinkamas ir vyrams ir moterims. Classic – jūros gaiva sumišusi su išskirtiniu kedro ir sandalmedžio aromatu. Tai vienas populiariausių kvapų. Elle – įkvėptas moters ir skirtas moteriai. Rožinė spalva jau pati kalba už save. Švelnus romantiškas kvapas...

Kaunietes kviečiami apsilankyti parduotuvėje Žužo shop, Savanorių pr.276 ir pajusti Prancūzijos dvelksmą. Skalbiklius galite įsigyti ir dressline.lt prekės vietoje kategorijoje.

Įkvėpk Prancūzijos!

-Eglė-

Atsakyti

Visi laukai privalomi

Vardas:
El. paštas: (Neviešinamas)
Komentaras:

Blogo kategorijos

Naujausi komentarai

Populiariausi Straipsniai

Naujausi straipsniai

Blogo paieška

Įrašų etiketės

Blogo archyvas